Ichtus VBG

Contact

U bent hier:
Pagina delen

Contact

Voorganger
Harold Velten: voorganger@ichtus-vbg.nl

Raad
Harold Velten: hvelten@ichtus-vbg.nl
Boaz Bruggink: bbruggink@ichtus-vbg.nl
Geuko van Dijk: gvandijk@ichtus-vbg.nl
Jan Hemink: jhemink@ichtus-vbg.nl
Jan Bart Wessel: jwessels@ichtus-vbg.nl

Support
Secretaris (Agnes Altena): secretaris@ichtus-vbg.nl 
Penningmeester (Roelien Oosterveld): penningmeester@ichtus-vbg.nl
Administratie (Erna Klaassen): administratie@ichtus-vbg.nl
Familienieuws: familienieuws@ichtus-vbg.nl
Ledenadministratie (Trijnie Meijer): ledenadministratie@ichtus-vbg.nl
Nieuws website: webredactie@ichtus-vbg.nl

Diaconie (Roelien Oosterveld en Gertjan Voortman): diaconie@ichtus-vbg.nl 

Aanbiddingsteam
Werkgroep Muziek
(Jolande Voortman en Susanne ten Brinke)werkgroepmuziek@ichtus-vbg.nl
Beamerteam (Jurjen van Weering): beamerteam@ichtus-vbg.nl
Techniek (Jan Prakken): techniek@ichtus-vbg.nl

Taakveldleiding
Vieringen (Joan Mulder): vieringen@ichtus-vbg.nl
Kinderwerk (Johan en Eline Otten): kinderwerk@ichtus-vbg.nl
Toerusting (Peter): toerusting@ichtus-vbg.nl
Missie (Sander en Henriette Roosenbrand): missie@ichtus-vbg.nl
Jeugd (Lammert en Eva Dijkstra): jeugd@ichtus-vbg.nl 
Facilitair (Jan Seppenwoolde): facilitair@ichtus-vbg.nl
Pastoraat: (Johan en Riet Eshuis): pastoraat@ichtus-vbg.nl

Crèche (Linda Nijland en Gerjanne Schaap): creche@ichtus-vbg.nl

Kringen
Huiskring (Corine van Dijk): huiskring@ichtus-vbg.nl
Instroom coördinator (Rachel van Zuidam): instroomcoordinator@ichtus-vbg.nl

Talentenplein
Sharon Sourbag: talentenplein@ichtus-vbg.nl

Website
Webredactie (Erwin Pijffers): webredactie@ichtus-vbg.nl
Preken: preken@ichtus-vbg.nl