Leerhuisserie door Wim Grandia: De bazuin zal klinken

Vanaf september 2025 zal Wim Grandia bij Ichtus VBG een nieuwe leerhuisserie verzorgen. De zes dinsdagavonden gaan over de eerste en de tweede brief aan de gemeente van de Thessalonicenzen. Eén van de hoofdthema’s van deze twee brieven is de aanstaande wederkomst van de Heere Jezus en hoe we ons daarop moeten voorbereiden. 
Daarnaast komen onderwerpen aan bod als levensheiliging, geloofsgroei, het werk van de Geest, liefde en omgaan met dwaalleringen. Meer dan genoeg inhoud om zes avonden mee de diepte in te gaan!

Het overkoepelende thema van deze studieavonden is: DE BAZUIN ZAL KLINKEN. Dit is gebaseerd op wat we lezen in 1 Thessalonicenzen 4:16 over hoe de Heere Zelf met een geroep, met de stem van een aartsengel en met een bazuin van God zal neerdalen uit de hemel. Met dit thema wordt duidelijk gemaakt dat ook in deze serie vanuit het profetisch woord (van zowel het Oude als het Nieuwe Testament) onderwijs gegeven zal worden over de aanstaande wederkomst van de Heere Jezus.

Noteer de data alvast in je agenda:
9 & 23 September · 7 & 21 Oktober · 4 & 18 November
Meer praktische informatie volgt.
Baruch